Avea Tarife Değişikliği Yaptırmadı!

Hüseyin Z. |

Yıllardır Avea kullanıcısıyım. Fakat akıllı telefon aldığım için internet ihtiyacım fazlalaştı. Bu sebeple tarife değişikliği yapma gerekti fakat gittiğim Avea bayisi tarife değişikliğinin sadece diğer operatörlerden geçerken olabileceğini söyledi. Ben geçmek istersen daha farklı bir ücretin olacağını söyledi. Bende bu sözlerden sonra Avea kullanıcısı olmaktan vazgeçip başka bir operatöre geçeceğimi söyledim ve küçük çaplı bir münakaşa oldu. Avea'nın bu yaptığına bir dur deyip mevcut kullanıcılarına güzellik yapması veya herkese eşit olması gerekiyor.

Etiketler :

Personel Davranışı Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mayıs
  15:58

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Mayıs
  09:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş