Avea Tarife Değişikliği Yapmıyor!

Halil İbrahim B. |

Uzun zamandır Avea'lıyım her yerde çekmemesine rağmen ayrılmadım Avea'dan taki bugüne kadar Avea'da tarifem her yöne seç 500 tarifesi idi ancak kampanyayı bitirdiler ve faturam artık çok kabarık gelmeye başladı. Tarife değişikliği için müşteri temsilcisini aradım ancak cihaz kampanyasına dahil olduğum için her tarifeye geçemiyor muşum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil İbrahim B.
  23 Ekim
  19:21

  Beni aramış ve ulaşamamışlar. Tekrar başka zaman kendi yararlarına bişe olduğu zaman yüzlerce defa arıyorlar.

 • 23 Ekim
  12:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.10.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Ekim
  11:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş