23 Kasım 2013

Avea Tarife Değişikliği Yapmama İzin Vermiyor!

Bundan iki gün önce tarifemi değiştirmek için Avea müşteri hizmetlerini aradım. Bana tarifemi değiştiremeyeceğimi eğer değiştirirsem 27 veya 28 tl ceza ödeyeceğimi söylediler.

Benim tarifemi daha önceki şikayetimde belirttiğim gibi Avea 2 haziran 2013 de müşteri memnuniyeti nedeniyle sizi bu tarifenizden devam ettiriyoruz diye vermişlerdi ki zaten kullandığım tarife o zaman aktif olan bir tarife değildi. Nasıl oluyor da ben o zaman aktif olmayan bir tarife için taahhütte bulunuyorum anlamadım!

Ne zaman Avea müşteri hizmetlerini bir sorun için arasam sürekli insanları çıldırtmak için programlanmışlarcasına beni sinirden delirtmek için ellerinden geleni yapıyorlar ve hiçbir sorunumu çözmüyorlar.

Bahadır 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 25.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Bahadır30 Kasım 2013

    Ben avea ya kaç defa sorunumla ilgili başvuruda bulundumsa beni arayan herkes aynı şeyi ezberleyip aradı ve hiç kimse sorunlarımı çözmekte yardımcı olmadı. sanırım hakkımı mahkemede aramam gerekiyor artık!

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön