Avea Tarife Değişikliği Yapılmadı!

Mustafa K. |

10-12 yıldır Avea (hatta ilk aldığımda Aria idi) hat kullanmama rağmen, yeni Avea'ya geçenlere veya faturasızdan faturalıya geçenlere tanıdıkları fırsatı bana tanımadılar. Uzun ve karşılıklı görüşmelerim sonunda eşsiz tarife diye bir şey önerdiler ben de kabul ettim. Aradan 1 hafta geçtikten sonra eşimi aynı tarifeye geçirmek istediğimde " o geçici bir kampanyaydı bitti herhangi bir şekilde geçiş mümkün değil cevabı aldım. Kendi telefonumdan oluşturduğum 1-22411797522 numaralı şikayet ve eşimin telefonunda oluşturduğum 1-22411887722 numaralı şikayet için tarafıma geri dönüş bile yapılmayacağı söylendi. Avea bizden V** veya T*** mi geçmemizi istiyor açıkça söylesin.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Eylül
  12:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Eylül
  09:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş