Avea Tarife Değişikliği Yapılmadı!

Onur S. |

Avea firmasına aralık 2013 itibariyle numaramı taşıyarak geçtim. Aylık faturam 500 DK ve 1 GB internet olarak toplamda 26,5 TL'dir. Avea'nın son dönemde yapmış olduğu reklamlarda 1000 DK+ 1000 SMS ve 2 GB interneti 24,5 TL olarak faturalandırdığını gördüm. Bu konuyla ilgili Avea firmasına fatura kesim tarihimden itibaren yazılı başvuruda bulunmama rağmen tarife değişikliği henüz yapılmadı. Yeni fatura dönemine de geçildi. Tarife değişikliğinin acilen yapılması konusunda gereğini rica ederim.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur S.
  13 Eylül
  20:52

  Konuyla ilgili AVEA firması tarafından arandım. Ancak müsait olmadığım için ilgili telefona cevap veremedim. Dolayısıyla olayın çözümü için tarafıma herhangi bir tarife değişikliği bilgisi verilmemiştir.

 • 13 Eylül
  15:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Eylül
  09:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş