Avea Tarife Değişikliği Talebim Üzerine Müşteri Hizmetleri Telefonu Yüzüme Kapattı.

Ali Murat Ç. |

28.07.2014 16:27 itibari ile müşteri hizmetlerini arayıp tarife değişikliği için bilgi almak istedim. Geçmek istediğim tarife 24.50 TL'lik Eşsiz Tarife tarifesi idi fakat yetkili bu tarifeye sadece yeni hat alan veya numarasını taşıyan kişilerin yararlanabileceğini belirtti. Fakat web sitenizde bu konuyla ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Sonrasında yetkilinin bana uygun bir tarife bulması için hatta bekledim ve bir dakika içinde hat yüzüme kapatıldı. Müşterilerinize verdiğiniz değer çok açık bir şekilde ilgisiz tavırlarınızdan belli oluyor. Sizi bu davranışlarınızdan ötürü kınıyorum ve en kısa sürede başka operatöre geçeceğimi önemle belirtmek isterim.

Etiketler :

Web Bilgilendirme Personel Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  17:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Temmuz
  13:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş