Avea Tarife Değişikliği Sonunda Faturam Arttı!

Dilek K. |

Avea jet modemimde 2,5 ay önce tarife değişikliği yaptım. Aşımsız 5gb kotalı 20 tl olan pakete geçtim ama faturam hala 68 tl civarında geliyor. Avea'yı arıyorum burada 5gb'lık pakete dahilsiniz diyor ama faturam çok geliyor. Kalan internet paketini sorguluyorum 13 mb küsür yazıyor. İlgilenen birisi yok mu? Niye böyle oluyor? Bana kim yardım edecek? İlla tüketici haklarına mı gitmem gerekiyor? Mahkemede mi aramam gerekiyor hakkımı?

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  08:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Şubat
  14:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş