08 Kasım 2013

Avea Tarife Değişikliği Konusunda Yanlış Bilgilendirdi!

Yaklaşık olarak 3 senedir GS Mobile kullanıcısıyım. Daha önce de telefon taahhüdü konusunda yanlış bilgi verilmişti. Şimdi ise tarife değişikliği konusunda yanlış bilgilendirildim.

Avea üzerinde hattımı profesyonel tarifeye taşımak istedim. GS Mobile faturalı hat kullandığım için geçilmiyormuş. Kontörlü tarifelerden birine geçmem gerekiyormuş ve bunun 20 TL cezai bedeli varmış ve bunu başka operatöre geçersek ödemememiz gerekmiyormuş.

20 TL'yi ve sonradan faturalı hatta geçiş için 30 TL cezai bedeli ödemeyi kabul ettiğim halde tarifeye geçmek için 30 gün beklemem gerekiyormuş. 30 TL'yi kabul ettiğim anda geçiş işlemini o gün içinde yapabileceğim müşteri hizmetleri tarafından söylenmişti.

Kadir 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 09.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Kadir 09 Kasım 2013

    avea ve gs mobile müşteri hizmetlerini 6 kere aradım her seferinde farklı bilgi verildi. oluşan sorun zaten müşteri hizmetlerinden kaynaklandı. müşteri hizmetlerinde yetişmiş elemandan çok yer tutsun diye eleman çalıştırıyorsunuz herhalde.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön