Avea Tarife Değişikliği Hatası!

Cumali C. |

3 yıldan fazla bir zamandır Avea abonesiydim. Bugün telefon almak için tarife değişikliğinde bulunmaya karar verdim. Aradım tamam kabul ediyor musunuz denildi tamam dedim onaylandı dediği an aklıma yanlış bir işlem yaptığım geldi. Dedim ki arkadaşım hani yanlışlık oldu bu durumu lütfen eski haline getirelim tabi bu konuşmaların hepsi aynı şahısla oluyor telefonu bile kapatmamışken bana demez mi beyefendi işte tarifeniz 1 ay sonra ancak değişebilir. Arkadaşım sen hallettin rica ediyorum lütfen geri düzelt rapor falan yaz ama beyefendi resmen olmasa da arkadaşım bu aradaki ücret sana ne yaparsan yap. Yapacak bir şey yok dedi.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  15:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Cumali C.
  27 Haziran
  20:50

  evet evet gordum cok arastırmısınız.sız hangı hakla benım hayatımı kısıtlamaya calısıyosunuz.musterı temsılcınızı ben aramasam kımse aramıyor.hatta bana satarken hıcde boyle konusmuyoduz ama sız gorursunuz ben ve sulalem daha avea nın yuzune bakarmısın.benden alacagınız haksız bı ucret bakalım patronunuzu ne kadar zengın edecek.allah sızlerı bıldıgı yapsın.arkadaslar kanunı yoldan nerden sıkayette bulanılırsem ne olur bana bıldırın.ınsanın elını kolunu bacagını baglıyıp ona acı cektırmek bence kımseye yakısmaz aveaa harıc

 • 25 Haziran
  13:56

  yın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş