Avea Tarife Değişikliği Geciktiriliyor.

Mehmet A. |

Bugün Avea müşteri hizmetlerinin aradım ve faturalı tarifeden faturasıza geçmek istediğimi belirttim.2 gün sonra faturalı hattımın faturası kesileceğinden diğer aya sarkmadan bu işlemin yapılmasını istedim.Ancak müşteri hizmetleri bana bu geçişin 48 saati bulabileceğini söyledi. Bu kadar basit bir işlem neden 2 gün sürüyor? 2 gün sonra yeni fatura dönemine gireceğimden ben mecburen bir fatura daha ödemek zorunda kalacağım.

Koskocaman bir firma bu kadar basit bir işlemi 48 saatte mi gerçekleştiriyor yoksa bir fatura daha mı çıkarmak için geciktiriliyor? 10 yıldır bu firmayla çalışıyorum daha önce başka bir numarada benzer bir işlem yapmıştım bu kadar sürmedi. Bu durum düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Nisan
  13:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Nisan
  10:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş