Avea Tarife Değişikliği Cezası Kesti!

Mehmet Ö. |

Kampanya kapsamından Avea'dan bir telefon alma gafletinde bulundum. 10 veya da 15 liralık bir indirim söz konusu ama insan istiyor bir seviyor o kelimeyi kampanya. Sadede gelelim ben olanca cahilliğim ile sms ile tarifemi değiştirme gafletinde bulundum. Operatör değil tarife hala Avea'dayım.

Gelen fatura 365 lira bilmem kaç kuruş. Aldığımda telefonun kendisi 300 liraydı piyasada yani. Benim faturam 25 lira. Şu anda telefon için 340 lira peşin vermiş oldum. Önceden de 100 lira taksit ödemiştim ne oldu 300'lük telefon al sana 450 lira, al sana kampanya öyle olmaz böyle olur. Avea'ya teşekkür ediyorum. Bu da bana ders olsun.

Etiketler :

Cihaz Kampanya Paket-Tarife Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  16:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Ağustos
  17:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş