Avea Tarife Değişikliği Altında Yanıltıyor.

Züleyha T. |

10 Haziran Avea'yı arayarak tarife değişikliği teklifinde bulundular 4 GB 49 TL. Arayan müşteri temsilcisine memnun kalmadığım takdirde eski tarifeye tekrar dönüş yapılır mı diye sordum, kendisi tekrar eski tarifeye geçebileceğimi söyledi.

Fakat 1 ay sonrasında tekrar eski tarifeye geçmek istediğimde böyle bir uygulama olmadığı ve geçemeyeceğimi belirttiler. Müşteri hizmetlerini aradım kaydın dinlenmesini talep ettim 48 saat içerisinde dönüş yapacaklarını belirttiler.

Fakat 55 saati geçmesine rağmen halen tarafıma dönüş yapılmadı. İnsanları kandırarak vaat etmiş ve uygulamış oldukları tarifelerde değişiklik yapıyorlar. Eski fatura suresi dolmadan yeni faturam zamlı fiyattan uygulandı.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  08:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Temmuz
  15:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş