Avea Tarife Değişikliği.

Bayram Tuğba E. |

Tarifelerin ücretlerin dolayı iptal etmek istedikten hemen ertesi günü bir müşteri hizmetleri aradı. Neden iptal etmek istediğimi sordu ve isteklerimi sordu bende başka bir hattımın olduğunu internete ve SMS ihtiyacım olmadığını sadece az miktarda dakikam olsa yeterli dedim. 200 dk 10 TL bir tarifeye geçiş yaptım. Ay sonu faturam 100 küsur TL geldi. 40 TL'si kullanmak istemediğim internete ait biz arkadaşlara interneti istemiyoruz derken şöyle anlıyorlarmış. Kampanyada olmayacak normalde istersem kullanabilirmişim. İnterneti istememek artık başka nasıl anlatılabilir bilmiyorum.
Çift hatlı kullandığım için telefon açılış kapanışlarda internetim açık kalmış ne diyelim hakkımı helal etmiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  16:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Haziran
  15:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş