Avea Tarife Değişikliği!

Ahmet A. |

Avea kullanmaya yeni başladım. Web sitesi üzerinden yanlışlıkla faturasız hepsibir tarifesine geçtim. Ancak tarife içinden bir paket satın almadım. Amacım SEÇ tarifesinden her yöne 500dk satın almaktı. Müşteri temsilcisine durumu aktardım siteniz karışık geldi ve ilk defa bu işlemi yaptığım için yanlışlık yaptım dedim. Hemen kayıt altına alayım 2 gün içinde size geri dönüş yapılacaktır dedi.

2 gün sonra mesaj geldi 500 ü arayın diye. Aradım 500 ü maalesef yapacak birşeyimiz yoktur 1 ay beklemeniz lazım dediler.Ben de diyorum ki 2 hattım var ve ikisini de en yakın zamanda Avea dan başka operatöre taşıyacağım beni düşünmeyeni ben hiç düşünmem. Müşteri memnuniyetiymiş.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet A.
  01 Mayıs
  09:17

  Tarifelerle ilgili müşteri temsilcileri de yeterli bilgiye sahip değil. Şöyleki; operatörünüzü kısa zamanlarda değiştirmek zorunda kaldığınızda 3 aylık bir süre geçmesi gerekiyormuş o kampanyadan yaralanabilmek için. Bu kayıt hiçbir yerde yazmıyor. Vodafona geri döndüğümde her işlemimi vodafone yetkili bayide yaptırmama rağmen nerede ise yine yanlış tarife ile karşı karşıya kalacaktım. O kadar teknik detaylar söz konusu ki inanın yetkililer bile yanlış yaptılar düzeltmek için ise harıl harıl çalışıp düzelttiler. Anladım ki en güzel yaşam telefonsuz yaşam ama onuda biz başaramıyoruz maalesef.

 • 19 Mart
  09:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet A.
  11 Mart
  21:59

  Kaç tane avea ile ilgili şikayet okuduysam hepsinde bu klişeleşmiş cümleler var. Ben çözüm istiyorum çözüm laf salatası veya cevap vermiş olmak için cevap vermenizi değil. En yetkili kişiler aradı beni ama birşey yapamayacaklarını ifade ettiler. Boşuna yorulmayın terkediyorum avea yı. ( avea ya girdiğimle çıktığım bir olacak ve bu yaşadıklarım avea firması hakkında hiç iyi bir intiba bırakmadı bende)

 • 11 Mart
  12:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş