Avea Tarife Bilgisi Sorunu!

Berk Ö. |

Yaklaşık 4 senedir Avea kullanıcısıyım. 3 dönemdir de yeni nesil 500 tarifesini kullanıyorum. Bundan önceki iki dönemde tarifemin bitişi yaklaşırken vatandaşlar beni arar ve yeniden taahhüt verip vermek istemediğimi sorar ve işlem yaparlardı. Bu sefer haber vermeden mesaj atmadan tarifeme yaklaşık 15 tl zam yapılmış.

Sebebini müşteri hizmetlerindeki vatandaşa sorduğumda bana dalga geçer gibi tarifeye girdiğimde bana mesaj gönderildiğini ve o mesajda bu taahhütün bitiş tarihinin de yazılı olduğu (! ! ! ) söyledi. Ben bu farkı açıkçası ödemek istemiyorum. Avea'dan da şikayetçiyim.

Etiketler :

Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  13:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Ekim
  15:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş