Avea Tarife Başvurusunda Mağdur Ediyor!

İsmail F. |

Hat taşıma işlemi için başvuruda bulunduğum Avea mağazasında tarifeleri inceleyip taşımak istediğim tarifeyi seçip işlem yaptırdım. Numaramı doğru ilettiğime son derece emin olarak ayrıldım.

Üzerinden bir haftayı aşkın süre zarfında geçiş işlemi olmadı tekrar bayiye gidip geçiş işlemi için bilgi istedim numaranızı yanlış yazmışız o tarife sona erdi başka tarife önerelim teklif ettiler tamam dedik. Yine bir hafta geçti.

Bu sefer bayi aradı sistemsel hata dolayı işleminizi yapamadık o tarifede sona erdi başka tarifeye aktaralım her tarifeye 5 tl artarak gidiyor. Bu sistem müşteri haklarını ihlal ve mağdur etmekten başka hiçbir tanımı olamaz.

Etiketler :

Personel Davranışı Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  08:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Haziran
  10:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş