Avea Tarife 44 Lira Olduğu Halde 75 TL'nin Altında Gelmiyor!

İlhan C. |

Yaklaşık bir yıl önce taahhüt zorunluluğu olmadığı gerekçesiyle Avea Seç Seç tarifesine katıldım. Sözleşme gereği her yöne 1000 dakika, 1000 sms ve 2 GB internet 44 TL karşılığında sağlanacaktı. Ancak faturam 80 ile 120 TL arasında değişiyor hep.

Son güne kadar yaptığım sorgulamalarda bakiyem kaldığı ve özel servisleri kesinlikle aramadığım halde faturamın bu şekil kabarık gelmesini bir türlü anlayamadım. Yaptığım tüm başvurulara rağmen firmadan net bir cevap da alamadım.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  16:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • İlhan C.
  15 Kasım
  15:34

  Bana geri dönüş yapıldı, tümü olmasa da sorularım çoğu yanıtlandı.

 • 12 Kasım
  13:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş