28 Ağustos 2013

Avea Taraftar İnternet Hattını İptal Etmiyor!

Bir yıl önce Avea taraftar paket alarak internet kullanmaya başladım. Taahhüt sürem doldu ve hattımı iptal ettirmek istedim. Mecburen taahhüt bitiş tarihinden bir gün sonra yani hesap kesim tarihi olan 27.08.2013 tarihinde Avea hattımı kapatmak için başvurdum. Ancak bayii iptal işleminin hemen olmayacağını iki üç gün sonra olacağını söyledi.

Dolayısıyla bir sonraki fatura döneminde de hattım açık olacağı için o faturanın da tamamını ödemek durumunda kalacağım. Faydalanmayacağım hat için Avea bizden haksız ücret talep etmektedir. Hattı zamanında iptal etmiyorlar çünkü işlerine gelmiyor.

Hasan 120 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Hasan 02 Eylül 2013

    Avea nın hizmet anlayışı budur işte. Dönüş olarak klasik cevap yazmışlar. Bugün (02.09.2013) avea müşteri hizmetlerinden aradılar, iptal talebim ellerine ulaşmış hattı iptal edeceklermiş. Ben iptal başvurumu 27.08.2013 tarihinde yaptım, neden bir hafta sonra iptal ediyorlar. Çünkü bir fatura daha alacaklar. Kesinlikle hakkım helal etmiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön