Avea Taraftar Hattımdan Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Abdul Samet İ. |

Şu an kullanmakta olduğum telefon hattım TrabzonCell. Yalnız ben Avea müşteri hizmetlerini yani 444 1 500 ya da 500 ü aradığımda benim karşıma direkt olarak TrabzonCell müşteri hizmetleri çıkıyor ve hiçbir koşulda Avea müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum kendi hattımdan. Ya başka bir operatörden ya da Avea'nın taraftar hattı olmayan numaralarıyla aramak zorunda kalıyorum. Bu sorunun en yakın zamanda çözüme kavuşturulmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  14:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Şubat
  13:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş