Avea Tarafından Yanlış Bilgilendirme Yapıldı!

Zühre A. |

Avea'nın Fenercell hattını kullanıyorum. 15 TL karşılığında BAHAR paketi ile 500 dk+5000 sms kullanabileceğim söylendi. 2 ay boyunca bu paketi süresi bittikten sonra kontör yükleyerek kullandım, fakat bugün paketim bitmeden 3 gün önce kontör yüklediğim için 15 TL karşılığında sadece 500 dk hesabıma geldi. Sms'imin de gelmesi için paket süremin bitmesi ondan sonra yükleme yapmam gerekiyormuş. Bu kuralınız için bilgi almak istiyorum. Bundan sonra gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Bilgilendirme Hediye Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  14:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 31.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Ağustos
  18:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş