01 Kasım 2013

Avea Tarafından Mesajlar Değiştirilerek İletiliyor!

Arkadaşım ile yaptığım konuşma esnasında gönderdiğim bir mesaja farklı bir cevap geldi. Biraz konuşma sonrasında durumu anlayabildik.

Benim gönderdiğim mesaj kısaltılmış ve daha da ilginci son bölümün yerine benim yazmadığım birkaç cümle eklenmiş. Gönderilen ve iletilmiş olan iki mesajın resmi de tarafımızdan çekilip birbirimize yollandı ve durum onaylandı.

Avea müşteri hizmetlerini iki defa aradım. Lakin her iki seferde de bana telefondan kaynaklanıyordur diye bir bahane üretildi. Bahane diyorum çünkü bizler de teknolojiden anlayan insanlarız. Lütfen sayın Avea yetkilileri telefonun ne yaptığını ve ne yapmadığını veya ne yapabileceğini biliyoruz. Sizlerden mantıklı bir açıklama bekliyorum.

Nihat 114 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön