13 Mart 2014

Avea Tarafından Mağdur Edildim!

Avea 3G jet hat sahibiyim.5 gb aşımsız tarife kullanmaktayım.1 senelik taahhüt süremin dolmasını az bir zaman kala Avea müşteri hizmetleri tarafından arandım.Bana şuan ki kullanmakta olduğunuz tarife üzerinden %25 indirim teklifinde bulundular. Yaklaşık olarak 12 ay boyunca aylık 22 tl ödeyeceğim söylendi.(şu anki ilk ay 19 tl sonraki ay 25 tl tarifesine denk geliyor)bende kabul ettim.

Daha sonra yeni tarifem de 22 tl yerine 31 tl gelmeye başladı.Müşteri hizmetlerini aradığımda mevcut tarifemin 39 tl olduğunu,bu fiyat üzerinden %25 indirim uygulandığını söylediler.Konuşmalarımız kayıtlıdır,kontrol edilebilir. Böyle bir teklif olmadığını söyledim,bir de yalancı çıkarıldım.

Kutluay 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Kutluay21 Mart 2014

    Avea tarafından arandım,benim haklı olduğumu ve 7 tl lik bir indirim uygulanacağı belirtildi,ama sadece 1 aylık bir indirim olacağı ve daha sonra indirim olmayacağını belirttiler.Ve de taahhütümünde devam edeceğini söylediler.Bende çocuk avutmadıklarını belirttim. Benim için ücretten daha önemlisi insanları kandırılmak çok daha yanlıştır. Buna istinaden hattımı kapattırdım. Avea ile iş yapılmaz. Avea ile iş yapmayı düşününlere buradan duyurmak isterim. Saygılarımla.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön