10 Eylül 2014

Avea Tarafımdan Habersiz Tarife Değişikliği Yaptı!

Türk Telekom'da çalışırken kullandığım hattımın tarifesi istifa etmeden dolayı 3 Eylül'de Hepsibir tarifesine geçirilmiştir. Şu an tarifemi değiştirmek istiyorum fakat "31 gün içinde tarife değişikliği yaptığımdan dolayı tarifemi değiştiremeyeceğime" dair bir mesajla karşılaşıyorum.

Hat benim adıma kayıtlı olduğu için abone sözleşmesinde de yazdığı üzere hatla ilgili tüm işlemlerden ben sorumluyum. Bilgim olmadan hattım Hepsibir tarifesine geçirilmiştir. Bana sorularak daha uygun bir tarife önerilebilirdi ve memnuniyet sağlanabilirdi. Türk Telekom'dan istifa etmek dışından burada benim herhangi bir sorumluluğum yoktur. Hattımın tarifesini hemen değiştirmek istiyorum.

Halil 1.810 Okunma

Cevaplar

  • Halil'in Teşekkür Mesajı10 Eylül 2014

    Benimle aynı dönemde işten ayrılma ve tarife değişikliği gerçekleşmiş Bektaş beyin Şikayet No : 2667856 nolu çağrı kaydı olumlu sonuçlandırılmasına karşın bana olumsuz dönüş yapılmıştır. Bektaş beyin aşağıdaki teşekkür mesajına istinaden ikili uygulamanın kaldırılmasını ve sorunuma aynı şekilde çözüm getirilmesi konusunda yardımlarınızı beklerim. Bektaş Aykut A. "3 saat içinde hızlıca yanıt verildi ve istediğim tarife değişikliği yapıldı. Çok teşekkür ediyorum."

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 10.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön