Avea Tanıtımları Devam Eden Kampanyanın Bittiğini Söylüyor!

Umut B. |

Avea Süper İkili Tarife ile her yöne 1000 dk ve 4 gb internet paketini sunacağını vaadetmiş. Ayrıca, hala billboardlarda bu tarife ile ilgili reklamlar bulunuyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda 6 Haziran tarihinde bu kampanyanın bittiğini söylediler ama billboard tanıtımlarında devam ettiğini ve web sitesinde buna ilişin bir ibarenin bulunmadığını söylememin üstüne benden "başka bir tarifemiz var, o da taahhütlü olarak aylık sadece 49 TL" gibi bir geri dönüş oldu. Bu tarife normalde 39 TL gözüküyor ve Avea'nın bu yaptığı şey, sırf aylık 10 TL fazla alabilmek için üstün çaba sarfetmektir.

Etiketler :

Web Bilgilendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut B.
  07 Ocak
  14:46

  Profesyonel 500 tarifelerinin aslında tam olarak istediğim şeyden de fazlası olduğunu öğrenmek için Avea bayiisine gitmek durumunda kalsam da kendi çözümümü kendim buldum.

 • 07 Ocak
  10:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.12.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Aralık
  11:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş