Avea Tanımadığımız İnsanlar Arıyor.

Yağizhan K. |

3 aydır beni arıyorlar. Anne diyorlar ben de onlara hayır yanlış numara diyorum. Onlarda nasıl olur ben annemi aradım diyor. Telefonum çalınca zaten aktarılan telefon diye yazıyor. Bir sorun olduğu kesin. En son 0537 841 3*** No'dan beni arayan bayana annesinin numarasının yani aradığı numaranın ne olduğunu soruyorum başka numara çıkıyor. Arama nasıl benim hattıma düşüyor. Gel de delirme. İptal edeceğim hattımı da faturamı da. Amatör işler.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yağizhan K.
  04 Haziran
  02:23

  Sorun halen devam ediyor. Siz sıkıntının sizden değil Turkcell\'den kaynaklandığını söylüyorsunuz ama beni annesi diye gece gündüz devamlı arayan vatandaşın operatörü yani Turkcell kabul edecek mi sıkıntının ondan kaynaklandığını. Bakalım bekliyoruz. Sizin dediğiniz gibi beni arayan numaralara Turkcell bayilerine gidip durumu anlatmalarını söyledim. Henüz bir cevap yok. Aslında kesin çözüm var da işte. Komple hattı kapatmak bir daha da sizden hat mat almamak. Sizinle mi uğraşıcaz kardeşim

 • 01 Haziran
  15:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Haziran
  09:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş