Avea Tam Davalık Şirket Olmuş!

Furkan Neslihan Ş. |

Bugün saçma sapan bir üyelik durumu oldu Sofraklub diye, direk iptal ettim ama güvenmediğimden Avea müşteri hizmetlerini arıyorum ama karşımıza ne hikmetse bir temsilci çıkmıyor, büyük ihtimalle bu şikayetten sonra ararlar...

Müşteri hizmetlerini aramak ücrete tabidir diyorlar ve 40 dk. bir konuşma süresi ama müşteri temsilcisine bağlanamadan kapatıldı bir 20 dk'da ayrıca öyle gitti 1 saat geçirdiler. Faturaya 40 dk'nın sonunda ben ne diyecektim diyor insan ya el insaf...

Etiketler :

Erişim İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ekim
  08:46

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Ekim
  15:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş