Avea Taksitli Aldığım Telefonun Parasını Peşin Aldı!

Arif D. |

Avea dan taksitle 1100 tl değerinde bir telefon aldım. tarifemi değiştirmemi söylediler..ancak 3 ay sonra Avea beni aradı ve yeni ve güzel bir kampanyadan bahsetti, bende kabul ettim. ancak daha sonra bana 1100 tl ik fatura geldi.

Tarifemi değiştirdiğim için telefonun bütün ücretini yüklemişler.tarifemi değiştirmemi istediklerinde bu uyarı yapmaları gerekirdi.çünkü belli bir süre sonra şartları unutuyoruz.bizi yanılttıklarını sanıyorlar...

Etiketler :

Personel Davranışı Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arif D.
  28 Haziran
  17:48

  hiç bir çözümü olmadı ve ben faturamı ödemek zorunda kaldım

 • 12 Haziran
  14:46

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Mayıs
  12:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş