Avea Taksitle Aldığım Telefonun Parasını Tek Seferde İstiyor!

Akif G. |

3 kuruşluk telefonu faturaya İlave Taksit adı altında 5 kuruşa satarak daha sonra tarife değiştirdiğim gerekçesi ile kalan taksitleri tek seferde fatura edip yollamaları hiçbir bilgi, uyarı, ikaz yapmadan yaklaşık bir asgari ücret tutarındaki faturayı ödetmeye çalışmaları ve aradığımdım da isterseniz aylık 1,40 TL vade farkı ile taksit yapabiliriz demesi Avea'yı benim nazarımda GSM operatörü olmaktan çıkarıp banka yapmıştır.

Ya önce taksitli fiyatına yüksek fiyattan sat sonra tek seferde işte sonra yine taksit yapalım şu kadar vade farkı ile de bu ne güzel iş ya. Vallahi kabul etseydim eminim iki üç ay sonra kalan taksitleri tek seferde isteyip sonra yine vade farkı ile taksit yapalım derdiniz...

Etiketler :

Cihaz Kampanya Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ağustos
  11:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Akif G.
  13 Ağustos
  13:02

  Bu hazır tablo cevabı verdınız zahmet oldu TSK ler

 • 12 Ağustos
  16:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş