Avea Taahhütün Bittiği Bilgisini Vermeyerek Mağduriyete Sebep Oluyor.

Şakir B. |

Avea kullandığım tarifemin taahhüdünün biteceğini bildirmeyerek 2 kat fatura ödememe neden olacak. İki senedir kullandığım indirimli tarifemin ilk yıl biteceğini bildirmesi üzerine müş. hizmetleriyle yapmış olduğum görüşme neticesinde ek 1 yıl daha taahhüt vererek tarifemi %50 indirimli olarak kullanmamı sağlamış, ancak bu sene ki taahhüdümün biteceğini bildirmeyerek sürpriz iki kat fatura ödememe sebep olacaktır.

Oysa ki tarafıma mesajla bildirim sağlanmış olsaydı şu an kullandığım indirimli tarifemden de avantajlı tarifeye geçerek mağdur olmamama ve müşteri memnuniyetsizliğine sebep olmayacaktı. Umarım Avea sorunumu en kısa zamanda çözerek ortaya çıkan müş. memnuniyetsizliğini ortadan kaldırır.

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şakir B.
  17 Temmuz
  19:45

  Avea maalesef sorunumu çözmemiştir. Avea da taahhüdü olanlar veya verecek olanlar dikkatli olsunlar.

 • 16 Temmuz
  10:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Temmuz
  12:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş