Avea Taahhütümü Bitiminden 2 Ay Önceden İptal Etmiş!

Göksel G. |

Kullanmakta olduğum jet modemimin taahhütünü, taahhüt bitiminden 2 ay önce iptal etmişler ve bana fatura 31 tl gelmesi gerekirken 76 tl gelmiş. Arayıp sorduğumda siz iptal etmişsiniz diyorlar.
Madem ses kayıtları kontrol altında o zaman ses kaydını dinlesinler. O hattımı bugün gidip Turkcell'e taşıdım. Daha da Avea ile işim olmaz. 3 hattımın 3'ünüde iptal edeceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ocak
  09:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Göksel G.
  05 Ocak
  11:43

  şimdi bu sorun cevaplanmış gözüküyor avea nın cevaplamadaki % lik payını artırıyor ama çözümden benim neden haberim yok ?
  kopyala yapıştır cevapla sorun çözdüklerini söylüyorlar

 • Göksel G.
  03 Ocak
  14:18

  BU mesaj standart cevap içeriyor hiçbir işe yaramaz

 • 03 Ocak
  12:29

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş