Avea Taahhütten Cayma Cezası Alıyor!

Ahmet G. |

2005 yılından bu yana Avea hattımı kullanıyorum. 2013 nisan ayında süper ikili 1 gb tarifesine geçtim ve sırf Avealıyım diye (ceza olarak)hat taşıyanlar bu tarifeyi 19 TL ile kullanırken ben 12 ay boyunca Avea'nın faturalı herhangi bir tarifesinde kalacağıma dair taahhüt vererek normal tarife ücretinden 10 TL daha düşük olarak aylık 25 TL ödedim.

Referansla kamu mega tarifesine geçmek istediğimde hattınızda bulunan servisler nedeniyle geçiş yapamazsınız bilgi için 500'ü arayın şeklinde uyarı alıyorum.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bana 4 ay önce taahhüt vermişsiniz taahhütünüzü bozmanız gerek bununda cezası 4*10=40 TL şeklinde para talep edildi. Ben yine faturalı tarifeye geçiyorum. Bu ne parası?

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  13:51

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Ağustos
  17:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş