26 Ağustos 2013

Avea Taahhütsüz Paketi İptal Etmiyorlar!

Avea'dan taahhütlü Iphone 4 aldım ve sadece telefonu taahhütle aldım, konuşma paketini ayrı bağımsız ve taahhütsüz bir paket aldım. Taahhütümün bitmesine 1 ay var, ben 1 aylık bedeli ödeyip çıkmak istiyorum ama benden konuşma paketinin tutarını da istiyorlar.

Paketin taahhütsüz olduğunu söyleyince de şöyle bir cevap veriyorlar;" siz telefonu neyle kullancaksınız o bir ayda görüşme paketi ücreti onun için".Ben ne için konuşma paketi almadım bunun için. İstediğimde telefonun bedelini ödeyip çıkmak için.

Kemal 141 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 30.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Kemal30 Ağustos 2013

    1976175 Numaralı şikayetim üzerine avea tarafından arandım ve hala benden cihaz kampanyasından çıkmak istediğimde benden taahütlü olmayan görüşme paketi bedelini istiyorlar. Yani avea işine geleni yapıyor ne kadar para kopartırsam kar ederim mantığında. Fakat müşteri kaybettiğinin farkında değil. Zaten aradıklarında direk kendilerini savunmaktan başka yaptıkları bişeyde yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön