Avea Taahhütlü Cihazı Şartlarını Karşıladığım Halde Vermiyor!

Alparslan P. |

Avea'nın başlatmış olduğu taahhütlü Nokia Lumia 625 cihazını diğer tüm telefonları istediğim şartlarda almama rağmen, tarifeme ek olarak alamıyorum.

Avea bayii ile görüştüğümde gerekli şartları karşıladığımı ve sistemsel bir sorundan dolayı cihazı tarifeme ek alamadığımı belirttiler ve müşteri hizmetleri ile bu konuyu teyitleştik.

Ancak şikayetimin üzerinden 48 saat geçmiş olmasına rağmen hiç bir ilerleme kaydedilemedi ve durumum hala aynı. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde aldığım tek cevap "incelemede" oluyor.

Avea taahhüt ettiği süre içerisinde sorunumu çözemedi ve ne zaman çözülecek kimseden net bir bilgi alamıyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alparslan P.
  02 Ekim
  13:19

  Sorunum çözülmüştür.

  Teşekkür ederim.

 • 01 Ekim
  10:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Eylül
  12:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş