Avea Taahhütlü 3'lü Avantaj 4 GB Tarifesini Kontrat Yaptıktan Sonra Değiştirip 3 GB'a Düşürüyor.

Murat Y. |

Avea bana taahhüt yapıp 3'lü avantaj 4 GB tarifesine geçtikten sonra bize hiçbir bilgi vermeden aynı taahhüt ve cayma bedelini yansıtarak internet paketimi 4 GB'dan 3 GB'a düşürdü. Ben 4 GB paket için taahhüt yaptım ve bana sormadan 3 GB'a düşüş gerçekleşti revizyon falan varmış güya. Bu durumda benim taahhüdüm iptal edilmesi gerekiyor. Yoksa hattımı taşıyacağım ve cayma bedeli içinde tüketici mahkemesine başvuracağım.

Etiketler :

Habersiz Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  16:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.09.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Eylül
  10:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş