27 Ocak 2014

Avea Taahhütlerini Yerine Getirmiyor!

Avea'dan 4 gb sınırlı 2 gb sınırsız hız düşümlü internet paketlerine sahibim. Toplam 6 gb'ı aştıktan sonra internet hızımın 96 kbps'ye sınırlandırılacağı taahhüt ediliyor. Buraya kadar her şey güzel. Ben bu paket için aylık 14 tl ödemekteyim. Ancak kendi yaptığım ölçümlerde asıl hızın 10-15 kbps ile sınırlandırıldığını gördüm. Avea yeni bir paket satabilmek adına kendi taahhütlerini yerine getirmiyor. Üst sınırın Avea'nın taahhüt ettiği gibi 96 kbps'ye ayarlanmasını istiyorum.

Not: İnternet hızımın bulunduğum mekana, kullandığım programlara bağlı olarak değişebileceğinin farkındayım.Yaptığım ölçümde aynı yerde aynı dosyayı 600-700 kbps ile indirebilirken hiz düşümünden sonra 10 -15 kbps gibi değerler almaktayım.

Adem 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 27.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Adem 30 Ocak 2014

    Şikayetim ardından avea dan bir yetkili problem hakkında bilgilendirmek için bana ulaştı. Ancak yapılan açıklamada, bahsetmiş olduğum problemin sistemsel olduğu, bu noktada yapılabilecek bişey olmadığı söylendi. Her ne kadar tatmin olmasam da konuyu uzatmamak adına bana söylenenleri kabul ettim. Oysa ben halen bunun bu şekilde olmadığını düşünüyorum. Mantıklı olan da budur.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön