Avea Taahhüte Gelen Fazla Ceza!

Mustafa İ. |

Ocak 2015'e kadar olan taahhütlerimin haklı olarak kaldırılmasını istedim. Çünkü hizmet alamıyorum ama faturalarımı ödüyorum. İnceleyeceğiz dediler, incelediler ve bölgede baz istasyonu yok dediler. Bu kadar. Taahhüt bitim tarihine 3 ay kala ne kadar ceza öderim diye müşteri hizmetlerine sordum, bana her hat için 60-65 tl civarı dediler yani her iki hattımın toplamı 130 tl civarı. Cezayı göze alarak bende hatlarımı kapattım.

Bugün öğrendim (15.10.2014) tek bir hattımın cezası 124 tl. İki hat cezası 248 tl dediler. Gelde sinir krizi geçirme. Müşteri hizmetleri ile görüşmem kayıt altındadır, bana söylenen ceza tutarları ile şu anki ceza tutarları kendileri gibi tutarsızdır.

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  13:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Ekim
  09:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş