Avea Taahhüt Tarih Hatasını Düzeltmiyor!

Bilal B. |

2012 yılının şubat ayında 2 arkadaşımla beraber Avea'dan telefon da alarak 2 yıl taahhütlü bir kampanyaya abone oldum fakat 4 ay boyunca faturalar anlaştığımızın aksine fazla geldi otomatik ödemeden ötürü geç fark ettim. Daha sonra bayide kızın kampanyayı ekrana girmediğinden dolayı böyle bir hata olduğunu söylediler çok uğraşmam sonucu fazla alınan tutarlar yerine bana 2 ay fatura yansımadı fakat şimdi bakıyorum ki taahhüt tarihim 4 ay ileri gitmiş benim suçum olmadığı halde defalarca aradım tarihi düzeltmiyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  12:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Bilal B.
  31 Ocak
  13:12

  hala net bir cevap cozum ve ilgilenen yok malesef

 • Bilal B.
  29 Ocak
  18:43

  Bir yetkiliyle gorustum magduriyetimn giderilcegini subat 26 2014 den sonra ayrilmam halinde ceza yansitmayacaklarini soyledi bununla ilgili bir yazi mail bekliyorum

 • 28 Ocak
  11:14

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş