07 Eylül 2013

Avea Taahhüt Süremin Bittiğini Haber Vermiyor!

Yüksek gelen faturamla ilgili müşteri hizmetleri yetkilisini aradığımda bana taahhüdümün bittiğini ve yeni tarife koşullarına göre faturalandırıldığımı bildirmiş oldu.

Yaklaşık 1 ay önce yine yüksek fatura sebebiyle Avea'yı aradığımda paket ve tarifemin devam ettiğini söylemiştir. Müşteri hizmetleri yetkilisiyle yapılan görüşmelerim kayıtlardadır.

Kampanya bilgilendirmelerini ve fatura kesim tarihini, son ödeme tarihini, faturanın kesildiği saate kadar SMS'le bildiren Avea, taahhüt süremin bittiğini ve farklı tarife koşullarına göre faturalandırılacağımı neden bilgilendirme yapmaz? Sebebi çok açık; Bilgilendirme yaptıklarında kaybedilecek aboneler ve parasal kayıp korkusu. Tek açıklaması bu.

Akif 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 12.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön