Avea Taahhüt Sorunu!

Yüksel E. |

İkamet ettiğim yerde 2 aydır beni arayan kişiler bana ulaşamıyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda bulunduğum bölgede baz istasyonunun kaldırıldığını bana ilettiler. Bende bana hizmet veremiyorsunuz hattımı başka operatöre taşıyacağımı taahhüdümün cezai işlem uygulanmadan iptal edilmesini istedim fakat bana verilen cevap hattımı taşıdıktan sonra son kullanımıma bakacaklarını kullanım oranım %30 un üzerinde ise ceza ödemeyeceğimi %30 un altında ise ceza ödemeyeceğimi bildirdiler. Bana hizmet veremeyen Avea neden ben ceza ödüyorum anlamış değilim. Yıllardır Avea kullanıcısıyım hiç şikayette bulunmadım ilk defa Avea ile sorun yaşıyorum ve ilk sorunumda bana çözüm bulamıyorlar. Bir daha Avea'mı asla.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yüksel E.
  18 Ağustos
  14:59

  Evet aradılar verilen cevap aynı çözüm yok

 • 18 Ağustos
  13:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Ağustos
  15:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş