Avea Taahhüt Sorunu!

Murat A. |

Avea her zaman ki gibi yapacağını yaptı bir kez daha mağdur ediliyorum. Yıllardır taahhüt sürem bitmeden bana mesaj atan Avea bu sefer atmadı online işlemlerden baktığımda gördüm müşteri hizmetlerini aradığımda tanımlı görünmediğini hattımda başka indirim var diye yenilenmediğini söylediler. Üstelik indirimi de özür mahiyetinde vermişlerdi sorun çıkarmayacağını söylemişlerdi sorunumun giderilmesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Haziran
  08:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Mayıs
  10:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş