Avea Taahhüt Sonu Paket İptali!

Yücel Ç. |

Seç Beğen Kamu tarifesinde 3 paket (Avea bin dk-2-1GB net-bin SMS) seçip 1 yıllık taahhüt vermem karşılığında, Avea 300 dakika her yöne paketi verdi. Taahütümün son ayı içerisinde ''Hediye paketiniz için taahhüt süresi bu fatura döneminde sona erecektir. Yeni kampanyalarımız için www. avea. com. tryi ziyaret edebilirsiniz'' diye. Ben de bu mesajdan sadece hediye verilen 300 dakikalık her yöne paketin iptal edileceğini düşünerek diğer paketlerim için kullanıma devam ettim.

Fatura kesim tarihimden 3-5 gün sonra rastgele girdiğim online işlemlerde hiçbir paketimin olmadığı hepsinin iptal edildiği ve güncel borç olarak 150 TL gözüktüğünü gördüm. Avea 500 ü arayıp şikayet formu oluştursam da bir netice alamadım.

Etiketler :

Paket-Tarife İptal Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  15:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.07.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Yücel Ç.
  22 Temmuz
  22:14

  Yarın itibariyle hattı mı taşımış bulunuyorum bu daha başlangıç bütün tanıdıklarımada teker teker taşıtacağım kim kaybedecek göreceğiz.
  Saygılarımla...

 • Yücel Ç.
  16 Temmuz
  21:59

  Şunu da belirteyim benim Avea dan hiç bir beklentim yok, en azından bu durumu insanlar okusunlar ve aynı maduriyeti yaşamasınlar. Hattımı taşıyorum ve çevremde ki hiç kimseyede avea yı kullandırtmayacağım...

 • 13 Temmuz
  16:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş