Burak C. Teşekkür Mesajı

Şikayetim yayınlanır yayınlanmaz Avea duruma el koydu. Sorunum ivedilikle halledildi. İlgi ve duyarlılığınızdan ötürü çok teşekkür ederim.

Avea Taahhüt Sonrası Hizmet Kalitesini Düşürdü!

Burak C. |

Uzun bir süredir Avea kullanıcısıyım. 30 TL'ye 5000 sms,500 dk, 2 gb internet tarifesinden yararlanıyordum.Ancak Avea'dan yeni bir kampanya teklifi geldi. Woops tarifesi adı altında 1 yıllık taahhüt ile birlikte 23 TL'ye 5000 sms, 500 dk, 2gb internetten yararlanacağım söylendi. Bu bilgiler bana telefon üzerinden bildirildi bende kabul ettim.

Taahhüdü verdikten sonra yeni tarifeye geçtim.1 yıl taahhüt verdiğim şirket söyledikleri sms,dk ve interneti hattıma tanımladı. Ancak internet tek kelime ile rezalet. Taahhüdü aldıktan sonra hizmette yaşanan bu düşüşü anlayamadım. İnternet hızım yok denecek seviyeye geldi. Siteleri görüntüleyemiyorum bile, yani 2 gb internet hakkım resmen elimden alınıyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  14:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Burak C.
  20 Mayıs
  20:44

  Şikayetim yayınlanır yayınlanmaz Avea duruma el koydu. Sorunum ivedilikle halledildi. İlgi ve duyarlılığınızdan ötürü çok teşekkür ederim.

 • 20 Mayıs
  10:06

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş