Avea Taahhüt Hakkında Verilen Bilgi ve Yapılmayan İşlem!

Murat Y. |

8 Haziran 2015 saat 20:51'de Avea çağrı merkezini aradım. 09.06.2015'de sona erecek taahhüdüm için yenileme talebimi ilettim. Bilgi veren kişi taahhüt yenileme için bitiş tarihi olan 09.06.2015 tarihinden sonra aramam gerektiğini ve ücretin bir öncekinden farklı olarak 29 TL olacağından bahsetti. Aramam söylenen tarih taahhüt bitişi olduğundan herhangi bir sorun yaşayıp yaşamayacağımı özellikle üstüne basa basa sordum, cevap olarak aynı bilgiyi aldım. 10.06 tarihinde arayıp verilen bilgi doğrultusunda yenileme isteğimi ilettim. Ancak bu işlemi yapamayacaklarını taahhüt olmadan 34 TL olarak ücretlendirme yapılacağını söyledi. Avea'dan kaynaklanan bu problemin bir an önce çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Haziran
  16:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Haziran
  14:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş