Avea Taahhüt Ettiği İnterneti Kullandırmadı!

Kadir Ö. |

Yaklaşık 2 ay önce mobil internetimin 12 aylık kullanım süresi dolmuştu.Son 2 ay artan fiyatlarla ödeme yapma durumunda kaldığımdan mağdur olmuş ve bu site aracılığı ile bu problemimi paylaşmıştım.Bunun üzerine müşteri temsilcisi beni aradı ve hattıma 20 liralık kullanım yüklendiğini ve bunu haziran ayına kadar kullanabileceğimi belirtmişti.

Oysa ben kota doldurmayan bir siteye yaklaşık 15 dakika kadar bağlandım.1 hafta sonra tekrar internete girmeye çalıştığımda internete giremedim ve 619 bağlantı hatası aldım.Konunun incelenerek mağduriyetimin giderilmesini ve bilgi verilmesini,rica ederim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mart
  22:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Şubat
  08:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş