Avea Taahhüt Dışı Faturalandırma Yaptı.

Metin Ö. |

Avea dan eylül 2014 te LG G3 aldım aylık faturalandırılmam 106 lira olarak belirlendi fakat 2. fatura ödeme dönemim geldi belirtilen fiyat dışında fatura ücretiyle karşılaşıyorum ilk ay 126 ikinci ay 131 lira fatura bedeliyle karşılaştım.

İlk ay damga vergisidir odur budur diyerek gidip herhangi bir sorgu yapmadım ama ikinci ay faturam daha fazla geldiği için bu durumdan rahatsız oldum. Bu konu hakkında yetkililerin ilgilenmesini istiyorum...

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin Ö.
  27 Kasım
  16:39

  Asla.. Pişman ettirdiler çünkü.urunu aldirana kadar her sey guzel sonra gecirsinler faturayı

 • 25 Eylül
  13:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Eylül
  10:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş