Avea Taahhüt Değişikliği Yapılmadı!

Didem B. |

8 Mayıs'ta Avea operatörüne bağlı telefonumun tarife değişikliğinin yapılması amacıyla çağrı merkezi ile iletişim kurdum. Çağrı merkezinde tarife işlemi değişikliğinin gerçekleştiğine dair bilgi aldım. Bir ay sonra gelen faturada eski tarife ücretinin geldiğini fark ettim. Bunu takip eden 3 ay boyunca da eski tarife ücreti ile fatura geldi.

Avea çağrı merkezini aradığımda taahhüdün değiştirilmediğini, eski taahhüdün devam ettiğini öğrendim. Tarife değişikliği talebim olmadığı, bilgi verildiği işlemi girilmiş çağrı merkezi çalışanı tarafından.

Bu sorun yüzünden hattımı başka GSM operatörüne taşıdım ancak fazla ödediğim faturalar sebebiyle mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  12:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Ağustos
  09:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş