Avea Taahhüt Cezası!

Aysun P. |

1 ay önce Avea faturalı hattımı tarifesi daha uygun olduğundan Vodafone'a taşıdım. 19.05.2013'te telefonuma Avea'dan mesaj geldi. 17 mayıs tarihli faturamı banka ödememişti. İnternetten banka ödemelerini kontrol ettim ve son faturamın 890 TL olduğunu gördüm. Yanlışlık olduğunu düşünüp Müşteri Hizmetlerini aradım. Taahhüdün bitmesine 1 ay kala geçiş yaptığım için taahhüt cezası olduğunu söylediler.

Oysa Avea hiç bir şekilde taahhüt bitiş tarihini bana belirtmemiştir. Uzunca bir süre Avea kullanmamdan dolayı da hatırlamam mümkün değil. Konunun telafisi hakkında tarafıma dönüş yapılmasını aksi takdirde hakkımı her makamda arayacağımı belirtmek isterim.

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  18:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.06.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Mayıs
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş