Avea Taahhüt Bitiminde Bir Şekilde Para Alıyor!

Fatih Y. |

Avea'dan kullandığım 507986**** numaralı data hattımın taahhüdü 26 Ocak 23:59 itibarı ile doluyor. Faturamın kesim tarihi de aynı şekilde 26 ocak. Bugün müşteri hizmetlerini aradım ve taahhüt bitiminde hattı kapattırmak istediğimi söyledim. Hat kapatma işleminin 7 günde gerçekleştirildiği söylendi. Fakat eğer hattımı 26 ocaktan önce kapattırırsam ceza ödemem gerekiyormuş. Taahhüt 23:59'da bittiği için en erken 27 Ocak 00:00'da hat kapanabiliyor. Bu yüzden de yeni fatura dönemine giriliyor ve 1 aylık fatura çıkıyor. Yani Avea'dan hattınızı kapattırmak istediğinizde o ya da bu şekilde sizden fazladan para talep ediyor. Başka operatörler taahhüt bitiminde hat kapatırken Avea kesinlikle yapmıyor.

Etiketler :

Abonelik İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ocak
  16:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Ocak
  13:33

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş