06 Mayıs 2013

Avea Taahhüdünü Yerine Getirmiyor!

Şikayet yazmadan önce Avea tarafından öncelikle bizi arayınız dese de aradığımızda sonuca ulaşamıyoruz! Ortalama 15 aydır Trabzoncell Mobil Modem Kullanıyorum. İlk yıl sonunda taahhütüm bittiğinde yeniden taahhüt vermem için arandım. Ses kayıtları incelendiğinde anlaşılacaktır ki zorlukla anlaşma sağlayabildiğim Müş. Tem. bana faturanın kota aşımı halinde non stop özelliği olan 99 TL de sabitleneceğini ifade etti.

Ancak bu ay faturanın 99' dan yüksek geldiğini görünce Müş. Tem. aradım (İ. ) Kendisi 16 ocakta verdiğim taahhütü yeniledi. Haksız gelir elde etmekte üstüne olmayan Avea dan artık çözüm beklemiyorum. Zira benim elimde de ses kaydı var. TCK' nın ilgi maddesine göre hesabını verirler.

Ercan 41 Okunma

Cevaplar

 • Ercan 11 Haziran 2013

  hayır bugun aradıklarında kendileri ile konuşmadım! detaylı bir bilgi verdikleri yok. zira bana fatura dökümlerini göndereceklerini ekip lideri taahhüt etti, o dahi önemsenmedi. yine yalan hep yalan!

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Ercan 09 Mayıs 2013

  Kaç gün oldu, arıyorum tscell aveaya, avea tscell e topu atıyor. Ve hala bana şikayetimin olmadığı bir hattım için inceleme talebi devam etmektedir diye sms geliyor. Baktım süreç oyalama ile devam ediyor, elimdeki ses kayıtlarını gittim savcılığa verdim. Kendim de adalet bak. personeliyim. Nitelik ortada, iddianame hazırlandı, dava yakında kabul edilir. Emsal karar olur işte herkese.. Dert fatura tutarı olmadı hiçbir zaman, keriz yerine konmak ve m. Temsilcisi tarafından salsk yerine konmak.. Hakkınızı be onurunuzu koruyun..

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön