27 Ağustos 2013

Avea Taahhüdüm Bittiği Halde 2 Fatura Daha Gönderiyor!

12 aylık taahhüt sürem 26.082013 gecesi bitiyor. Fakat Avea müşteri hizmetleri bana bu bitim tarihinden sonra 2 fatura daha gönderileceğini ve bunun yasalarda yazdığını belirtiyor. Yani Avea'ya göre almadığım hizmete para ödemem yasal. Kendilerinden ilgili yasayı mailime atmalarını istedim fakat bunun mümkün olmadığını söylüyorlar. Bir yasada GSM oparatörü müşterisinin sorununu çözmekle yükümlüdür diyor ama Avea'nın bundan haberi yok.

Taahhüt sürem 12 ay ve 12 fatura ödedim. 13. 14.faturaları neden ödemem gerektiğini bir Avea yetkilisi bana anlatsın. Müşteri hizmetleri dakika ücreti almasına ve sorunumu çözmek zorunda olmasına rağmen 25 dakikalık konuşma sonucu hiçbir sorunumu çözmedi.

Harun 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Harun02 Eylül 2013

    sorunum çözülmedi ve çözmemek için direniyorlar. durumun yasal olduğunu iddia ediyorlar. faturalı hattınızı 3 gün için de ödemezseniz servisiniz kesiliyor. bunun için kapatma açma ücreti alıyorlar. ve fatura faizi . bu yaklaşık 6-7 tl yi buluyor. bu da onlara göre yasal. yasal olsa bile ahlak dışı yani o gün ya da o hafta ya da o ay kolunuz kopsa bile bi trafik kazası geçirmiş olsanız bile "a ücretimi ödiyim de avea hattımı kapatmasın" demeniz lazım. yani avea işe yaraması gerektiğinde size hizmet sağlamıyor! holdingin girişinde eminim çerçevetilmiş "veresiye isteme benden buz gibi soğurum senden" yazısı asılıdır. küçük esnaf kurnazlığıyla ve çalışan çözüm ve hizmet değil sorun üreten bir şirket. üstelik hattımı iptal ettirmem durumun da da daha fazla fatura ödemekle tehdit ediliyorum. asla tavsiye etmiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön